flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ СУДОВОЇ УСТАНОВИ!

17.03.2020

 Колектив суддів Придніпровського районного суду м. Черкаси звертається з проханням до громадян утриматися від відвідування приміщення судової установи без нагальної потреби, а особливо за наявності ознак захворювання (слабість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо), у зв’язку із запровадженням карантину через епідемію коронавірусу «COVID-19».

        Тимчасово на період карантинних заходів змінено графік  прийому документів:

      В інші дні всі необхідні документи:

- позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд» або поштою;

- всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua.

Крім того, рекомендуємо учасникам судових засідань подавати до суду заяви про розгляд справ без їхньої присутності за наявними в справі матеріалами.

Також обмежуємо допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань.

Учасникам судового процесу пропонуємо утриматися від ознайомлення з матеріалами судових справ.

Просимо поставитись з розумінням до можливої затримки у строках розгляду справ.

Продовжено дію тимчасових заходів щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 та особливий режим роботи суду

22.04.2020

Шановні відвідувачі судової установи!

Сьогодні, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про необхідність продовження карантину в Україні до 11 травня.

Лише після цієї дати очікується початок поетапного зняття або послаблення обмежень, зауважив очільник Уряду.

З метою убезпечення населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, на період дії карантинних заходів на території України та нашого регіону, Придніпровський районний суд м. Черкаси рекомендує відвідувачам судової установи:

 

Крім того, повідомляємо, що тимчасово припинено всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду (круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо), проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань, а також осіб з ознаками респіраторних захворювань.

Учасникам судового процесу пропонується ознайомлення з матеріалами судової справи (за наявності такої технічної можливості) в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканованих копій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві, заяви про ознайомлення приймаються через дистанційні засоби зв’язку.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном – (0472) 37-30-76 (канцелярія суду).

Особливий режим роботи судової установи, про який поінформовано раніше – не змінено.

Сподіваємося на ваше розуміння ситуації з приводу продовження дії тимчасових профілактичних заходів. 

Судова установа інформує про особливості своєї роботи

29.04.2020

22 квітня 2020 року на черговому засіданні Кабінету Міністрів України продовжено карантин в Україні до 11 травня включно.

З метою убезпечення населення України від поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, на період дії карантинних заходів на території України та нашого регіону, Придніпровський районний суд м. Черкаси рекомендує відвідувачам судової установи:

-в разі необхідності отримання інформації по цивільних справах (справах, розгляд яких відбувається згідно вимог КАСУ), телефонуйте за номером (0472) 31-40-25 щодо кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення – (0472) 37-30-76;

- позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд», або поштою;

- всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою, або факсимільним зв’язком за номером телефону – (0472) 37-30-76, або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua;

-учасникам справ подавати до суду, у вказаний вище спосіб, заяви про відкладення розгляду справ, заяву про розгляд справ у їх відсутності та за наявними в справі матеріалами, зразки яких розміщено на офіційному сайті суду на веб-порталі «Судова влада України» (далі – офіційний сайт) у вкладці «Громадянам» - «Зразки заяв»;

-ознайомитися з розкладом судових засідань наявна можливість на офіційному сайті суду у вкладці «Громадянам»- «Список справ, призначених до розгляду»;

-утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності щонайменших ознак захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднене дихання, блідість обличчя тощо).

Крім того, інформуємо, що тимчасово припинено всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду (круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо), проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань, а також осіб з ознаками респіраторних захворювань.

Учасникам судового процесу пропонується ознайомлення з матеріалами судової справи (за наявності такої технічної можливості) в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканованих копій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві, заяви про ознайомлення приймаються через дистанційні засоби зв’язку. Наголошуємо на важливості повідомлення судової установи про зручні вам засоби зворотного зв’язку.

Звертаємо увагу, що документи, які надсилаються до суду через засоби електронної пошти, мають бути обов’язково з підписом! Для цього вашу заяву чи клопотання відскануйте або просто зробіть фото підписаного документа на телефон і відправте його на електронну скриньку суду: inbox@pp.ck.court.gov.ua

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном – (0472) 37-30-76 (канцелярія суду).

Особливий режим роботи судової установи, про який поінформовано раніше – не змінено.

Нагадуємо, тимчасово на період карантинних заходів змінено графік  прийому документів. Так, всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) та заяви про видачу копії судового рішення приймаються канцелярією суду (каб. № 305) виключно по понеділках  з 08.00 по 17.15 год.

Видача копій судових рішень здійснюється виключно по четвергах з 14.00 год. до 17.00 год. в каб. № 305.

Сподіваємося на ваше розуміння ситуації з приводу продовження дії тимчасових профілактичних заходів. Переконливо просимо максимально утриматись від участі у судових засіданнях та відвідування суду найближчим часом.

Важливе посилання: КЦС ВС надав судам методичну інформацію щодо спірних питань застосування законодавства про продовження процесуальних строків під час дії карантину -

https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/news/928802/

 

Інформуємо про особливості роботи судової установи в умовах продовження адаптивного карантину

31.07.2020
 

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

Нагадуємо, що в березні 2020 року Рада суддів України звернулася до очільників судів з рекомендацією запровадити особливий режим роботи на період карантинних заходів.

Так, судам було рекомендовано проводити роз’яснювальну роботу з громадянами щодо можливості відкладення розгляду справ у зв'язку із карантинними заходами та можливість розгляду справ у режимі відеоконференції, тимчасово припинити всі заходи, не пов'язані з процесуальною діяльністю суду та забезпеченням діяльності органів судової влади («круглі столи», семінари, дні «відкритих дверей» тощо), а також проведення особистого прийому громадян керівництвом судів.

Ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи рекомендовано здійснювати в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопій матеріалів судової справи на електронну адресу за допомогою підсистеми «Електронний суд», а заяви про ознайомлення приймати через дистанційні засоби зв'язку. Щодо кількості судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня, то їх кількість, за рекомендацією Ради судів України, необхідно було зменшити, а по можливості здійснювати судовий розгляд справ без участі сторін, у порядку письмового провадження.

            Рада суддів України також рекомендувала учасникам судового процесу надавати суду всі необхідні документи дистанційними засобами зв'язку, а саме: в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі "Електронний суд", поштою, факсом.

            Наразі діяльність Придніпровського районного суду м. Черкаси спрямована на неухильне дотримання всіх вказаних вище рекомендацій.

Насправді дуже важливо, щоб загальні рекомендації виконували не тільки представники судової гілки влади, а й громадяни і учасники судового процесу, а найголовніше, щоб відвідувачі з розумінням ставилися до тимчасових обмежень пов’язаних з пандемією COVID-19.

З метою убезпечення населення України від поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, на період дії карантинних заходів на території України та нашого регіону, Придніпровський районний суд м. Черкаси, в черговий раз, рекомендує відвідувачам судової установи:

 -в разі необхідності отримання інформації по цивільних справах (справах, розгляд яких відбувається згідно вимог КАСУ), телефонуйте за номером (0472) 31-40-25 щодо кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення – (0472) 37-30-76.

Тимчасово на період карантинних заходів змінено графік  прийому документів:

 • всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) та заяви про видачу копій судових рішень приймаються виключно по понеділках, видача копій судових рішень здійснюється виключно по четвергах з 14.00 год. до 17.00 год;
 • позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд», або поштою;

 • всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою, або або факсимільним зв’язком за номером телефону – (0472) 37-30-76, або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua.

Крім того, рекомендуємо:

-учасникам судового процесу подавати до суду, у вказаний вище спосіб, заяви про відкладення розгляду справ, заяву про розгляд справ у їх відсутності та за наявними в справі матеріалами, зразки яких розміщено на офіційному сайті суду на веб-порталі «Судова влада України» (https://pp.ck.court.gov.ua/) у вкладці «Громадянам» - «Зразки заяв»;

 -ознайомитися з розкладом судових засідань наявна можливість теж на офіційному сайті суду (https://pp.ck.court.gov.ua/) у вкладці «Громадянам»- «Список справ, призначених до розгляду»;

 -утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності щонайменших ознак захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднене дихання, блідість обличчя тощо).

Детально з інформацією про особливості роботи судової установи на період карантину відвідувачі мають можливість ознайомитися на офіційному сайті Придніпровського районного суду м. Черкаси (https://pp.ck.court.gov.ua/) у вкладці «Громадянам» - «COVID-19»;

Сподіваємося на ваше розуміння ситуації з приводу продовження дії тимчасових профілактичних заходів. Переконливо просимо максимально утриматись від участі у судових засіданнях та відвідування суду в період дії обмежувальних заходів.

 

Уряд продовжив карантин

28.08.2020
 
 

26 серпня 2020 постановою від 26 серпня 2020 року № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», якою зокрема  внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), карантин продовжено до 31 жовтня 2020 року.

Постанова - https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-760

Тимчасово на період карантинних заходів змінено графік  прийому документів:

всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) та заяви про видачу копій судових рішень приймаються виключно по понеділках, видача копій судових рішень здійснюється виключно по четвергах з 14.00 год. до 17.00 год;

- позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд», або поштою;

- всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою, або факсимільним зв’язком за номером телефону – (0472) 37-30-76, або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua.

Також, суд рекомендує:

-учасникам судового процесу подавати до суду, у вказаний вище спосіб, заяви про відкладення розгляду справ, заяву про розгляд справ у їх відсутності та за наявними в справі матеріалами, зразки яких розміщено на офіційному сайті суду на веб-порталі «Судова влада України» (https://pp.ck.court.gov.ua/) у вкладці «Громадянам» - «Зразки заяв»;

 -ознайомитися з розкладом судових засідань наявна можливість теж на офіційному сайті суду (https://pp.ck.court.gov.ua/) у вкладці «Громадянам»- «Список справ, призначених до розгляду»;

 -утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності щонайменших ознак захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднене дихання, блідість обличчя тощо).

Детально з інформацією про особливості роботи судової установи на період карантину відвідувачі мають можливість ознайомитися на офіційному сайті Придніпровського районного суду м. Черкаси (https://pp.ck.court.gov.ua/) у вкладці «Громадянам» - «COVID-19».

Сподіваємося на ваше розуміння ситуації з приводу продовження дії тимчасових профілактичних заходів. Переконливо просимо максимально утриматись від участі у судових засіданнях та відвідування суду в період дії обмежувальних заходів. 

Особливий режим роботи суду

 12.10.2020
 
У зв'язку з тим, що у працівника Придніпровського районного суду м. Черкаси, сьогодні, діагностовано захворювання COVID-19, а також для того, щоб запобігти розповсюдженню вірусних захворювань серед працівників суду та убезпечити громадян від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, наказом в.о. голови суду від 12.10.2020 № 28-з посилено особливий режим роботи суду під час карантину.

В суді тимчасово встановлено наступні карантинні обмеження:

 • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, а також всіх заходів, не пов’язаних з процесуальною діяльністю суду;

 • обмежено доступ до приміщення суду відвідувачів суду. Допуск здійснюється лише у судові засідання та лише осіб, що беруть участь у справі за наявності у них засобів індивідуального захисту;

 • приймання документівщо подаються до Придніпровського районного суду м. Черкаси особисто (крім пов’язаних з виборчим процесом), здійснюється працівниками канцелярії щоденно (в робочі дні) з 8 год. 30 хв. до 13 год. 00 хв. через скриньку встановлену на 1 поверсі приміщення суду. Відбір документів із скриньки здійснюється раз на годину працівниками канцелярії суду;

 • обмежено кількість відвідувачів, які одночасно перебувають в одному приміщенні, а саме: зал судових засідань № 4 – до 10 осіб, інші зали судових засідань – до 5 осіб.

 • припинено проведення судових засідань для учасників судових процесів інших судів в режимі відеоконференції;

 • щодо видачи копій судових рішень та виконавчих листів:

  замовлення - щопонеділка, за письмовою заявою, яку необхідно залишити у скринці до 13.00 годин на першому поверсі приміщення суду;

  видача - щочетверга з 14.00 до 15.30.

 Вказане обмеження не застосовується щодо копій судових рішень та виконавчих листів у справах пов’язаних з виборчим процесом.

 Учасникам справ рекомендовано:

 • подавати заяви про розгляд справ у їх відсутність;

 • утриматись від відвідування суду, особливо за наявності захворювання (слабкість, кашель, утруднене дихання, підвищена температура тіла);

 • позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд», або поштою;

 •  всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою, або факсимільним зв’язком за номером телефону – (0472) 37-30-76, або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua.

  Шановні відвідувачі суду, просимо поставитись з розумінням до зазначених тимчасових карантинних обмежень та максимально дотримуватися санітарно-епідеміологічних правил, встановлених та впроваджених МОЗ України на період карантину. 

Карантин продовжено до 31 грудня 2020 року

 15.10.2020
 

13 жовтня 2020 року Уряд продовжив карантин до 31 грудня 2020 року та запровадив посилення протиепідемічних заходів на території із значним поширенням COVID-19 – https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-22-lipnya-2020-r-641-i131020-956.

Змінено правила щодо дозволеної кількості людей у масових зібраннях: у зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи загалом не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у «жовтій» - не більше 30 людей, у «помаранчевій» - не більше 20. Як відомо, місто Черкаси наразі перебуває у «помаранчевій» зоні.

Закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти рекомендовано перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада.

Посилено державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, закладами громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Варто вказати, що відповідно до моніторингу системи РНБО, протягом доби в Україні виявили 5062 випадки COVID-19 та з початку карантину лабораторно підтвердили 281239 випадків коронавірусної інфекції. Станом на ранок 15 жовтня до Центру громадського здоров’я України надійшло 4 814 повідомлень про підозру на коронавірус. Загалом з початку 2020 року зареєстровано 350 111 повідомлень про підозру на COVID-19.

Режим роботи суду залишається не змінним відповідно до офіційного повідомлення на сайті новин суду від 12 жовтня 2020 року - https://pp.ck.court.gov.ua/sud2314/pres-centr/news/1005985/

Особливий режим роботи суду

06 листопада 2020

У зв'язку з тим, що у працівника Придніпровського районного суду м. Черкаси, сьогодні, діагностовано захворювання COVID-19, а також для того, щоб запобігти розповсюдженню вірусних захворювань серед працівників суду та убезпечити громадян від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, наказом в.о. голови суду від 12.10.2020 № 28-з посилено особливий режим роботи суду під час карантину.

В суді тимчасово встановлено наступні карантинні обмеження:

 • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, а також всіх заходів, не пов’язаних з процесуальною діяльністю суду;

 • обмежено доступ до приміщення суду відвідувачів суду. Допуск здійснюється лише у судові засідання та лише осіб, що беруть участь у справі за наявності у них засобів індивідуального захисту;

 • приймання документівщо подаються до Придніпровського районного суду м. Черкаси особисто (крім пов’язаних з виборчим процесом), здійснюється працівниками канцелярії щоденно (в робочі дні) з 8 год. 30 хв. до 13 год. 00 хв. через скриньку встановлену на 1 поверсі приміщення суду. Відбір документів із скриньки здійснюється раз на годину працівниками канцелярії суду;

 • обмежено кількість відвідувачів, які одночасно перебувають в одному приміщенні, а саме: зал судових засідань № 4 – до 10 осіб, інші зали судових засідань – до 5 осіб.

 • щодо видачи копій судових рішень та виконавчих листів:

  замовлення - щопонеділка, за письмовою заявою, яку необхідно залишити у скринці до 13.00 годин на першому поверсі приміщення суду;

  видача - щочетверга з 14.00 до 15.30.

 Вказане обмеження не застосовується щодо копій судових рішень та виконавчих листів у справах пов’язаних з виборчим процесом.

 Учасникам справ рекомендовано:

 • подавати заяви про розгляд справ у їх відсутність;

 • утриматись від відвідування суду, особливо за наявності захворювання (слабкість, кашель, утруднене дихання, підвищена температура тіла);

 • позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд», або поштою;

 • всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою, або факсимільним зв’язком за номером телефону – (0472) 37-30-76, або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua.

  Шановні відвідувачі суду, просимо поставитись з розумінням до зазначених тимчасових карантинних обмежень та максимально дотримуватися санітарно-епідеміологічних правил, встановлених та впроваджених МОЗ України на період карантину. 

ПРИПИНЕНО РОБОТУ СУДУ

13 листопада 2020

У зв'язку з тим, що у трьох працівників Придніпровського районного суду м. Черкаси, діагностовано захворювання COVID-19, а також для того, щоб запобігти розповсюдженню вірусних захворювань серед працівників суду та убезпечити громадян від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, наказом голови суду від 11.11.2020 № 37-з посилено особливий режим роботи суду під час карантину.

В суді з 11 листопада 2020 року тимчасово встановлено наступні карантинні обмеження: 

 • припинено розгляд судових справ, крім тих, що потребують невідкладного розгляду.
 • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, а також всіх заходів, не пов’язаних з процесуальною діяльністю суду (круглих столів, конференцій тощо);
 • припинено доступ до приміщення суду відвідувачів суду. Допуск здійснюється лише у судові засідання та лише осіб, що беруть участь у справі за наявності у них засобів індивідуального захисту по справам, що потребують невідкладного розгляду;
 • приймання документів, що подаються до Придніпровського районного суду м. Черкаси здійснюється працівниками канцелярії щоденно (в робочі дні) з 8 год. 30 хв. до 13 год. 00 хв., виключно через скриньку встановлену на 1 поверсі приміщення суду. Відбір документів із скриньки здійснюється раз на годину працівниками канцелярії суду;
 • замовлення копій судових рішень та виконавчих листів здійснюються щопонеділка за письмовою заявою через скриньку, встановлену на 1 поверсі приміщення суду. Особам, які бажають отримати копії судових рішень та виконавчі листи особисто, видача таких документів здійснюється щочетверга з 14.00 до 15.30. Вказане обмеження не застосовується щодо копій судових рішень та виконавчих листів у справах, пов’язаних з виборчим процесом.

Вказане обмеження не застосовується щодо копій судових рішень та виконавчих документів у справах пов’язаних з виборчим процесом.

 Учасникам справ рекомендовано:

 • подавати заяви про розгляд справ у їх відсутність;
 • утриматись від відвідування суду, особливо за наявності захворювання (слабкість, кашель, утруднене дихання, підвищена температура тіла);
 • позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд», або поштою або через скриньку, встановлену на 1 поверсі приміщення Будинку правосуддя;

 • всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою, або через скриньку, встановлену на 1 поверсі приміщення суду або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua (скріплену електронним цифровим підписом), або факсимільним зв’язком за номером телефону – (0472) 37-30-76;

Шановні відвідувачі суду, просимо поставитись з розумінням до зазначених тимчасових карантинних обмежень та максимально дотримуватися санітарно-епідеміологічних правил, встановлених та впроваджених МОЗ України на період карантину.

Внесено зміни до наказу голови суду від 11.11.2020 року № 37-з

06 грудня 2020

Внесено зміни до наказу голови суду від 11.11.2020 року № 37-з «Про особливий режим роботи Придніпровського районного суду м. Черкаси»

Наказом голови суду № 42-з від 04.12.2020 «Про внесення змін до наказу від 11.11.2020 № 37-з «Про особливий режим роботи Придніпровського районного суду м. Черкаси» внесено наступні зміни:
( п. 6 виключений відповідно до наказу № 42-з від 04.12.2020 «Про внесення змін до наказу від 11.11.2020 № 37-з «Про особливий режим роботи Придніпровського районного суду м. Черкаси» п.п. 7 – 18 вважати відповідно п.п. 6 – 17);
(п. 6 викладений в новій редакції відповідно до наказу № 42-з від 04.12.2020 «Про внесення змін до наказу від 11.11.2020 № 37-з «Про особливий режим роботи Придніпровського районного суду м. Черкаси»).

Одночасно нагадуємо про карантинні обмеження в суді під час особливого режиму роботи:
припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, а також всіх заходів, не пов’язаних з процесуальною діяльністю суду;
обмежено доступ до приміщення суду відвідувачів суду. Допуск здійснюється лише у судові засідання та лише осіб, що беруть участь у справі за наявності у них засобів індивідуального захисту;
приймання документів, що подаються до Придніпровського районного суду м. Черкаси особисто (крім пов’язаних з виборчим процесом), здійснюється працівниками канцелярії щоденно (в робочі дні) з 8 год. 30 хв. до 13 год. 00 хв. через скриньку встановлену на 1 поверсі приміщення суду. Відбір документів із скриньки здійснюється раз на годину працівниками канцелярії суду;
обмежено кількість відвідувачів, які одночасно перебувають в одному приміщенні, а саме: зал судових засідань № 4 – до 10 осіб, інші зали судових засідань – до 5 осіб;
замовлення копій судових рішень та виконавчих листів здійснюються щопонеділка за письмовою заявою через скриньку, встановлену на 1 поверсі приміщення суду. Особам, які бажають отримати копії судових рішень та виконавчі листи особисто, видача таких документів здійснюється щочетверга з 14.00 до 15.30.  
Учасникам справ рекомендовано:
подавати заяви про розгляд справ у їх відсутність;
утриматись від відвідування суду, особливо за наявності захворювання (слабкість, кашель, утруднене дихання, підвищена температура тіла);

позовні заяви/заяви в порядку цивільного/адміністративного судочинства, скарги в порядку КПК України, подавати до суду через систему «Електронний суд», поштою або через скриньку, встановлену на 1 поверсі приміщення Будинку правосуддя;

всі інші документи, які стосуються тих судових справ, що перебувають на розгляді у суді і не розглянуті по суті, подавати поштою, через скриньку, встановлену на 1 поверсі приміщення суду або через засоби електронної пошти – inbox@pp.ck.court.gov.ua. або факсимільним зв"язком за номером телефона (0472) 37-30-76.


Шановні відвідувачі суду, просимо поставитись з розумінням до зазначених тимчасових карантинних обмежень та максимально дотримуватися санітарно-епідеміологічних правил, встановлених та впроваджених МОЗ України на період карантину.

Внесено зміни до наказу голови суду від 11.11.2020 року № 37-з

09 квітня 2021
 
Наказом голови суду № 7-з від 09.04.2021 року «Про внесення змін до наказу від 11.11.2020 № 37-з «Про особливий режим роботи Придніпровського районного суду м. Черкаси» внесено наступні зміни п. 10 викласти в новій редакції:

( п. 10 встановити, що замовлення копій судових рішень та виконавчих документів здійснюються щопонеділка за письмовою заявою через скриньку, встановлену на 1 поверсі приміщення суду. Особам, які бажають отримати копії судових рішень та виконавчі документів особисто, видача таких документів здійснюється щочетверга:

З 9.00 год. До 13.00 год. – справи цивільного провадження, провадження в порядку КАС України, як поточного року так і за минулі роки;

З 14.00 год. до 16.00 год. – справи про адміністративні правопорушення, кримінального правопорушення, як поточного року так і за минулі роки.

Вказане обмеження не застосовується щодо копій судових рішень та виконавчих документів у справах, пов’язаних з виборчим процесом.»

Ознайомитися з Наказом голови суду № 7-з від 09.04.2021 року «Про внесення змін до наказу від 11.11.2020 № 37-з «Про особливий режим роботи Придніпровського районного суду м. Черкаси» можна за наступним посиланням: Наказ голови суду № 7-з від 09.04.2021 року
 

Особливості роботи суду в умовах воєнного стану та під час карантину

03 листопада 2022

 З метою сприяння забезпеченню безпеки, усунення та мінімізації ризиків загрози для життя і здоров’я працівників та відвідувачів суду, внаслідок існування обставин, якими обумовлюється введення в країні воєнного стану, та з метою запобігання розповсюдженню особливо небезпечного вірусного захворювання серед працівників та відвідувачів суду в Придніпровському районному суді м. Черкаси діяльність суду продовжується здійснюватися з наступними особливостями режиму роботи:

             У разі оголошення сигналу «Повітряної тривоги» або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту до початку робочого дня, тобто до 8 год. 00 хв. працівники Придніпровського районного суду м. Черкаси невідкладно з’являються на роботу лише після сигналу «Відбій повітряної тривоги».

             У разі оголошення сигналу «Повітряної тривоги» або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, судді Придніпровського районного суду м. Черкаси протягом робочого дня, оголошують технічну перерву у судових засіданнях.

             Після сповіщення «Повітряної тривоги» або надходження інших сповіщень про небезпеку від органів управління цивільного захисту, працівники Придніпровського районного суду м. Черкаси повинні невідкладно зачинити вікна, вимкнути електричні прилади та прослідувати до укриття на – 1 (мінус перший) поверх.

             Працівники Придніпровського районного суду м. Черкаси та співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області пропонують відвідувачам суду та учасникам судових засідань негайно покинути приміщення Придніпровського районного суду м. Черкаси до закінчення повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, та прослідують до найближчої захисної споруди цивільного захисту для укриття населення.

             Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області під час повітряної тривоги або надходження інших сповіщень про небезпеку від органів управління цивільного захисту не допускають відвідування Придніпровського районного суду м. Черкаси громадянами та іншими особами (працівниками правоохоронних органів, прокуратури, адвокатами, учасниками судових процесів тощо).

             Судді після сигналу «Відбій повітряної тривоги» з урахуванням графіка призначених судових засідань вирішують питання про відкладення або продовження судового засідання.

             Всі працівники суду дотримуються наступних рекомендацій щодо реагування на СОVID-19 та його профілактики:

- при прояві симптомів гострих респіраторних захворювань, також у випадку прямого контакту з особою в якої лабораторно підтверджено випадок захворювання на COVID-19,  вживають заходів щодо самоізоляції, в телефонному режимі повідомляють про свій стан здоров'я відповідну установу охорони здоров'я, голову суду та/або керівника апарату;

Працівники апарату суду при виявленні у викликаних до суду осіб симптомів гострих респіраторних захворювань вживають заходів щодо запобігання перебування таких осіб в приміщенні суду з обов'язковим провітрюванням приміщення суду, в якому вони перебували, одночасно належно фіксуючи прибуття громадян за викликом в суд.

- особам, що беруть участь у справах рекомендувати використовувати засоби індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- судові засідання з розгляду судових справ в порядку цивільного та адміністративного процесуального законодавства, за участю учасників справи, проводити в режимі відеоконференцзв’язку (у разі, якщо від учасника судового провадження надійшла заява про участь у засіданні у приміщенні суду – забезпечити розгляд справи в його присутності та рекомендувати використовувати засоби індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно). Також, учаснику судового провадження роз’яснити наслідки відсутності можливості забезпечення цивільного захисту на випадок повітряної тривоги;

- прийом кореспонденції (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) здійснюється: - електронною поштою, через офіційну електронну адресу суду – inbox@pp.ck.court.gov.ua – за умови їх підписання електронним цифровим підписом (ЕЦП) або за допомогою сервісу «Електронний суд» або особисто через канцелярію суду (каб. 305);

- відправку кореспонденції здійснюється – за умови надання учасником справи клопотання про отримання кореспонденції засобами електронної пошти, а також відомостей про канали електронного зв'язку з іншими учасниками справи, крім того засобами поштового зв'язку у разі можливості;

- рекомендується учасникам судових процесів подавати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами, враховуючи норми процесуального законодавства;

- утриматись від відвідування суду, особливо за наявності захворювання (слабкість, кашель, утруднене дихання, підвищена температура тіла);

- учасникам судового процесу, які бажають ознайомитись з матеріалами судової справи, рекомендується знайомитись через сервіс «Електронний суд», попередньо зареєструвавшись.

- встановлено, що замовлення копій судових рішень та виконавчих документів здійснюються щопонеділка з 8 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв. (обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.) за письмовою заявою через загальну канцелярію суду (каб. 305). Особам, які бажають отримати копії судових рішень та виконавчі документи особисто, видача таких документів здійснюється щочетверга;

- з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. – справи цивільного провадження,  провадження в порядку КАС України, як поточного року (каб. 305) так і за минулі роки (каб. 303);

- з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. - справи про адміністративні правопорушення, кримінального провадження, як поточного року (каб. 304) так і за минулі роки (каб. 303).

Вказане обмеження не застосовується щодо копій судових рішень та виконавчих документів у справах, пов’язаних з виборчим процесом.

Для здачі, замовлення та одержання копій судових документів особа має пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт, закордонний паспорт, посвідчення на право керування транспортним засобом, а у випадку звернення представника, окрім документів, що посвідчують особу необхідно пред’явити документи на підтвердження своїх повноважень, як представника (довіреність, договір про надання правової допомоги тощо).